• Projection, architecture & counseling
  Zajišťujeme veškeré projekční práce, inženýrskou činnost a poradenství v oblasti pozemního stavitelství
  More
 • Civic & industrial buildings
  Novostavby a rekonstrukce občanských a průmyslových staveb, nové vizibility komerčních prostor, zemní práce a terénní úpravy, demolice objektů
  More
 • Developer projects
  Výstavba a rekonstrukce domů, bytových prostor a kanceláří
  More
Scroll to Content

Severočeská stavební firma s tradicí od roku 2004

14 years

Společnost STAVBY JOŽÁK (od roku 2010 s.r.o.) funguje na trhu od roku 2004. Máme za sebou tedy již více než 14 let poctivé práce a bohatých zkušeností.

270+ jobs done

Od vzniku společnosti jsme realizovali více než 270 větších i menších stavebních akcí ke spokojenosti našich zákazníků. Přesvědčte se sami v referencích.

80+ suppliers

Naše dlouholeté působení jako stavební společnost nám umožnilo zavést stabilní spolupráci s velkou sítí dodavatelů, která stále roste.

About Us

STAVBY JOŽÁK s.r.o. patří mezi menší stavební firmy v ČR s tradicí, která se vyvíjí od roku 2004. Stěžejní část prováděných stavebních prací tvoří rekonstrukce občanských a průmyslových staveb. Naše společnost realizuje veškeré zakázky pomocí svých kmenových zaměstnanců, kteří procházejí pravidelným školením nových technologií a materiálů ve stavebnictví. Zaměstnanci jsou dále školeni v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a požární ochraně.

Where to Find Us

STAVBY JOŽÁK s.r.o. Arnoltice 150
407 14 Arnoltice u Děčína
IČ: 28737156
DIČ: CZ 28737156