Kdo jsme a co umíme

Po 18 letech zkušeností jsme se v roce 2022 rozhodli pootočit kormidlem a vydat se směrem, který má smysl. Vždy nás bavilo realizovat nevšední projekty. Přirozeně jsme navázali na dosavadní výsledky a zaměřili se na užší spolupráci s architekty. Záleží nám na tom, co a pro koho stavíme. Přenášíme tak radost ze stavby i do života našich klientů.
Jste architekt, designer, investor? Hledáte spolehlivou firmu pro realizaci Vašeho projektu? Neváhejte nás kontaktovat!
Karel Jožák
šéf/CEO

Baví nás spolupracovat s architekty

ADR, s.r.o.

Náš ateliér si potrpí zejména na kvalitním, funkčním a esteticky čistým řešení stavebních detailů. S firmou STAVBY JOŽÁK jsme se vždy domluvili na vhodném řešení ke spokojenosti obou stran. Solidní a přátelský přístup byl zásadním faktorem naší spolupráce. Tuto stavební firmu mohu určitě doporučit.
Ing. arch. Ondřej Krajdl
www.adr.cz

Projekční ateliér FORWOOD

S firmou STAVBY JOŽÁK jsme si sedli po lidské i technické stránce. Myslím si, že výsledek naší spolupráce mluví za vše. Předpokládám, že se v budoucnu ještě setkáme.
Ing. Václav Jára
www.forwood.cz

MJÖLK

Jsme Mjölk. Cílem naší práce je poznávat kontexty, odkrývat kvality míst, plnit nejhlubší touhy našich klientů, a ještě se u toho dobře bavit.
Jan Mach a Jan Vondrák
www.mjolk.cz

DDAANN

Klíčem ke správnému návrhu je podle nás právě umění optimálně vybalancovat všechny proměnné, ať už to je komplexnost dispozic, vybrané materiály či detail zpracování. Nejlepší zakázkou je projekt, který si dokážeme společně s klientem užít a dotáhnout ke zdárnému konci.
www.ddaann.cz

MgA. Jitka Třmínková

Mé srdce bije pro detail a originalitu, a mé smysly jsou naladěny na vaše potřeby. Empatie a lidský přístup jsou pro mě klíčové, abych vytvořila prostor, kde pro Vás bude každý okamžik zážitkem a radostí.
Váš designer Jitka
jitkatrminkova.com

KAMI DESIGN

Náš tým Kamidesign je složen z profesionálů, architektů, designerů, ale především těch, co naslouchají a proměňují vaše sny v realitu. Řídíme se heslem Tomáše Bati : „Co chceš, to můžeš.“
kamidesign.cz
Rekonstrukce mezonetového bytuRekonstrukce mezonetového bytuRekonstrukce mezonetového bytuRekonstrukce mezonetového bytuRekonstrukce mezonetového bytuRekonstrukce mezonetového bytuVila RYKORekonstrukce mezonetového bytuVila RYKOVila RYKOVila RYKOVila RYKORekonstrukce Lovecké chaty na TokániRekonstrukce Lovecké chaty na TokániRekonstrukce Lovecké chaty na TokániRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuRekonstrukce rodinného domuNástavba administrativní budovyNástavba administrativní budovyMěsto Lovosice - rekonstrukce ZŠMěsto Lovosice - rekonstrukce ZŠMěsto Lovosice - rekonstrukce ZŠRezidence Jalůvčí - rekonstrukce bytového domuRezidence Jalůvčí - rekonstrukce bytového domuStavební úpravy obchodního místaStavební úpravy obchodního místaStavební úpravy obchodního místaModernizace hemodialyzačního střediska, Krajská zdravotní, a.s. - TepliceModernizace hemodialyzačního střediska, Krajská zdravotní, a.s. - TepliceModernizace hemodialyzačního střediska, Krajská zdravotní, a.s. - TepliceModernizace hemodialyzačního střediska, Krajská zdravotní, a.s. - TepliceModernizace hemodialyzačního střediska, Krajská zdravotní, a.s. - TeplicePřístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Přístavby jídelny – RYKO a.s.Stavební úpravy stanice větších dětí, Krajská zdravotní , a.s. - Ústí nad LabemStavební úpravy stanice větších dětí, Krajská zdravotní , a.s. - Ústí nad LabemStavební úpravy stanice větších dětí, Krajská zdravotní , a.s. - Ústí nad LabemStavební úpravy stanice větších dětí, Krajská zdravotní , a.s. - Ústí nad LabemStavební úpravy stanice větších dětí, Krajská zdravotní , a.s. - Ústí nad Labem
Načíst další