A co o nás říkají naši klienti?
V odvedené práci této firmy se spojuje řemeslná zručnost, zkušenost, zdravý rozum a hlavně férový přístup. To jsou vlastnosti, které jsou dnes pro investora doslova pokladem. Kde jinde je hledat než u chlapů z Labských pís-kovců.
Jan Fousek
manager franchisingové sítě
HUDYsport a.s.
Na firmě STAVBY JOŽÁK s.r.o. si nejvíce cením flexibility a schopnosti rychle reagovat na měnící se podmínky při komplikované rekonstrukci. Zároveň však plně profesionální přístup, dobře odvedená kvalitní práce a dodržení požadovaných podmínek bezpečnosti práce a všech předpisů naší firmy. Všechny výhody ,,menší´ firmy avšak kvalita na úrovni mezinárodních firem s vysokým standardem.
Stanislav Kaděra
Lean Manager
Lukram s.r.o.
STAVBY JOŽÁK s.r.o. nám jsou po celou dobu rozhodujícím partnerem. Především kvůli jejich profesionalitě se daří dokončovat jednotlivé projekty včas a v nejvyšší kvalitě. Mohu tedy říci, že STAVBY JOŽÁK s.r.o. jsou pro nás vždy preferovanou volbou neboť je to takzvaně „bez starostí“.
Ing. Josef Krulich
Plant Manager
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
Jedná se o kvalitní firmu s transparentním jednáním, se kterou jsme byli při dosavadních zakázkách spokojeni. Pan Jožák, jako majitel firmy, je velmi vstřícný a spolehlivý a ve stejných intencích vede i svou firmu. Dokážou pružně reagovat i při technicky složitějších sanacích a rekonstrukcích stavebních objektů nebo jejich částí.
Miroslav Kraut
specialista stavební údržby OAS
Lovochemie a.s.
Stavební firma Stavby Jožák pracuje vždy na 100%. Kvalita prováděných prací je vždy v souladu s požadavky investora a danými normami. Vysoce hodnotím osobní přístup, konstruktivní a vstřícné řešení situací vznikajících v průběhu realizace stavby. Se stavební firmou vždy rád spolupracuji a doporučuji na další akce.
Ing. Jan Hloucal
Tým investiční akce VČ a SČ
Česká pošta, s.p.
Stavební firma STAVBY JOŽÁK s.r.o. u nás realizovala velmi vydařenou realizaci kompletní rekonstrukce restaurace, salonku a celého podkroví našeho hotelu. Jednání firmy bylo přátelské, férové a vstřícné. Kvalitně odvedená práce ve stanoveném termínu, spolehlivost, dodržení smlouvy a odborně odvedená práce nás utvrdila v tom, že opět rádi využijeme tuto firmu k další spolupráci.
Martina a Roman Juhnovi

Hotel Formule

Pro koho jsme pracovali

Národní památkový ústavNárodní park České ŠvýcarskoDS SmithPolicie ČRSpráva železniční cestyHUDYZSMVConstellium

S kým spolupracujeme

AUTO INCS BETONDEKDřevo centrumElefant DěčínEngelbert StraussHILTIKoupelny PtáčekKROSPARSPOROTHERMPtáčekRAKOSAMATSchiedelSchlueter SystemsSikaSiko KoupelnyStormwareTondachUniverzita Tomáše Bati ve ZlíněVekra OknaWienerberger