Co umíme

Umíme skloubit práci a radost | Postavíme nebo opravíme dům dle představ | Umíme to v dobrém čase a kvalitě | Poradíme a nasměřujeme vás ke zkušeným architektům a projektantům | Pro všechny zákazníky máme stejné podmínky, neděláme rozdíly | Práci umíme organizovat, proto plníme termíny | Jsme transparentní

Máme vlastní specializované party


01Rodinné domyProjekty02Architektura
a projekce
Projekty
03Průmyslové
a občanské stavby
Projekty
A co o nás říkají naši klienti?
V odvedené práci této firmy se spojuje řemeslná zručnost, zkušenost, zdravý rozum a hlavně férový přístup. To jsou vlastnosti, které jsou dnes pro investora doslova pokladem. Kde jinde je hledat než u chlapů z Labských pís-kovců.
Jan Fousek
manager franchisingové sítě
HUDYsport a.s.
Na firmě STAVBY JOŽÁK s.r.o. si nejvíce cením flexibility a schopnosti rychle reagovat na měnící se podmínky při komplikované rekonstrukci. Zároveň však plně profesionální přístup, dobře odvedená kvalitní práce a dodržení požadovaných podmínek bezpečnosti práce a všech předpisů naší firmy. Všechny výhody ,,menší´ firmy avšak kvalita na úrovni mezinárodních firem s vysokým standardem.
Stanislav Kaděra
Lean Manager
Lukram s.r.o.
STAVBY JOŽÁK s.r.o. nám jsou po celou dobu rozhodujícím partnerem. Především kvůli jejich profesionalitě se daří dokončovat jednotlivé projekty včas a v nejvyšší kvalitě. Mohu tedy říci, že STAVBY JOŽÁK s.r.o. jsou pro nás vždy preferovanou volbou neboť je to takzvaně „bez starostí“.
Ing. Josef Krulich
Plant Manager
DS Smith Packaging Czech Republic s.r.o.
Další reference